Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Horn Disel Tradicinis

Volfas Engelman /

Литва / Lithuania

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(2.92)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  6.0%

 • Плотность

  12.3%

 • Штрихкод

  4770301231439

 • Цена

  0.84 y.e. за 0.5

Другим пивом сьогодні буде пиво “Horn Disel Tradicinis” від литовської пивоварні Volfas Engelman. На офіційному сайті деяка інформація, так якщо хочити дізнатися як пивовари презентують своє пиво, гоу туди, а я дегустувати.

Horn Disel Tradicinis

На перший ніс в ароматі добре відчувається аромат хмелю і десь за ним йде приглушений солодкий присмак. А от якщо дати пиву постояти, то в ароматі залишається тільки хміль. І я не можу сказати, що він чистий, щось йому заважає.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. А от триматися вона не хоче. Секунд через 20 від неї зовсім нічого не залишається. Тіло світло-жовтого кольору, прозоре.

А от смак пива “Horn Disel Tradicinis” в порівнянні з Багряне від Ungweiser Brewery прям дуже насиченний. З першої секунди рот наповнюється гірким хмільовим присмаком, який добре перетиняється с солодовим присмаком. Десь з середини смаки вирівнюються, але ближче до післясмаку, на перше місце виходить алкоголь.

Всі мої дегустації від Volfas Engelman можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.