Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

The Kingdom of Belgium Pilsner

Untappd info

Pilsner - Other

My rating 3.0

Global raiting 2.85

 • Країна

  Південна Корея / South Korea

 • Алкоголь

  5.0%

 • Стиль

  Pilsner - Other

 • Штрихкод

  5411616003579

 • Цена

  0.92 y.e. за 0.5

Цікава штука. Переді мною стоїть пиво “The Kingdom of Belgium Pilsner”. Довго ж воно стояло у мене !!!!. І виявляється, принаймні так написано на untappd, це пиво з Південної Кореї. Так, може і не з цієї країни, але на банці, щось написано ієрогліфами, + інформації по пиву ну дуже мало. Ну що ж, у всякому випадку, нове пиво, тому треба дегустувати.

The Kingdom of Belgium Pilsner

В ароматі, на перший ніс, відразу відчувається солодкий присмак, далі він швидко згасає і на його місце виходить терпкий смак. Ну не знаю, з однієї сторони аромат стійкий та рівний, а з іншої – йому чого не вистачає.

Піна білосніжного відтінку. Має середньозернисту основу. Тримається відносно довго, а ще красиво залишається на стінках бокалу.

Смак пива “The Kingdom of Belgium Pilsner” виявився незвично солодким, як для пілзнера. Десь далеко додається гіркий присмак. Але все би нічого, але смак тримається приблизно до середини ковтка. Далі йде сильне привалля. У післясмаку майже нічого не залишається. Прикро.

Усі мої дегустації від броварні “Shinsegae L&B Co.” можна подивитися тут. А на офіцінйій сторінці можна слідкувати за життям броварні.