Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Stone Buenaveza Salt & Lime Lager

Untappd info

Lager - Mexican

Stone Brewing

My rating 3.75

Global raiting 3.39

 • Країна

  США / USA

 • Алкоголь

  4.7%

 • Горечь

  13

 • Стиль

  Lager - Mexican

 • Штрихкод

  4260451624767

 • Цена

  2.76 y.e. за 0.355

Переді мною пиво Stone Buenaveza Salt & Lime Lager від американців Stone Brewing. На офіційній сторінці є чудове описання цього пива, тому за описом від пивоварів – гоу туди, а я дегустувати.

В ароматі добре відчувається лимонний присмак. Але він не стійкий, якщо дати пиву зовсім трохи постояти, то аромат сильно втрачає, а до лимноного присмаку, додається щось гірке. Щось середнє між гірким хмелем і гіркотою від шкірки лимона/лайма. Що саме цікаве, на звичайний лимонад (як часто таке буває) не схоже. Ще трохи згодом, додається цукровий, солодкий присмак.

Піна мала крупнозернисту основу, а тому сходить буквально за пару секунд. Мала білий колір. Тіло красивого чистого золотистого відтіку.

На офіціній сторінці написано, що спеціальними інгредієнтами є лайм і сіль. Перше, що хочеться відмитити, що у смаку вони доволі непогано поєднані. Єдине може не сам лайм, а саме його шкірка (так само як і в ароматі). Сіль, якщо вона дійсно є, то вона, добре ховається за лаймом. Пиво Stone Buenaveza Salt & Lime Lager вийшло доволі легке, і варте, щоб купити другий раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Stone Brewing можна подивитися тут. А на офіціній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.