Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Baltic Porter

Untappd info

Porter - Baltic

Volfas Engelman

My rating 2.0

Global raiting 3.49

 • Країна

  Литва / Lithuania

 • Алкоголь

  6.0%

 • Горечь

  25

 • Стиль

  Porter - Baltic

 • Штрихкод

  4770301234935

Другим пивом буде Baltic Porter від Volfas Engelman. Як з назви зрозуміо, це балтійський портер з 6.0% алкоголю. Ось тут можна почитати, як самі броварі представляють своє пиво.

Baltic Porter

Якщо так пахне “солодкість смаженої карамелі” (о якій говориться на офіційній сторінці) – це ж просто гидота. Пиво не має так пахнути. Я навіть не знаю, як правильно описати такий запах. Напевно і не буду, тому, що за пів хвилини, той аромат відходить, а на його місце виходить присмак гіркого шоколаду з карамеллю. Вот зараз норм. Але все одно є щось таке, що змушує пиво “виглядати” не як портер.

Піна трималася пару секунд. Мала середньозернисту основу, коричневий відтінок. Тіло темного кольору з червоним відтінком. Чисте.

У смаку пива Baltic Porter від Volfas Engelman домінує солодкий присмак. Його тут просто занадто багато. Але за таким сильним солодки присмаком, не відчувається алкоголь, якого тут 6.0%. Десь у післясмаку пробивається гіркий, трохи терпкий присмак. Як висновок – з цим пивом у стиль не влучили + аромат. Серйозно, ви важаєте, що це норм? Ні, цей портер не заслуговує уваги.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Volfas Engelman можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.