Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Stereo Mono: Mosaic

To Ol /

Данія / Denmark

Моя оцінка

(4.25)

Оцінка з untappd

(3.78)

 • Стиль

  IPA - New England / Hazy

 • Алкоголь

  6.8%

 • Штрихкод

  5711474008175

 • Цена

  4.66 y.e. за 0.44

Не далеко від мого дому є чудовий магазинчик. Зайшов туди вчора і побачив, що там доволі багатий вибір іноземного пива, хоча сам магазин спецеалізується на вині. Тому сьогоднішній вечір я почну з пива “Stereo Mono: Mosaic” від датської броварні To Øl. На офіційному сайті є сторінка з описом цього пива, тому за подробицями від броварів гоу туда, а я дегустувати.

Stereo Mono: Mosaic

В ароматі, як було обіцяно – чистий, смачний фруктовий присмак. Домінує ананасовий смак. На задньому плані трохи гіркоти. При 6.8 алкоголю, того самого алкоголю не відчувається. Пиво трохи постояло, і аромат став спокійнішим, може десь слабкішим, але все одно смачно.

Піни майже не було, точніше зовсім не було. Тіло насиченого жовтого кольору, каламутне.

На початку ковтка пива “Stereo Mono: Mosaic” йде солодкий, схожий на дуже-дуже солодкий персик, присмак. Десь з середина до нього додається кислувато-гіркий присмак. І у післясмаку знову на перше місце виходить солодкий присмак. Алкоголь може і відчувається, але він не заважає. Як на мене це дуже добрий представник свого стилю, варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні To Øl, можна знайти тут. А на офіціній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.