Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

St. Marienthaler Klosterbrau St. M Dunkel

Privatbrauerei Eibau /

Німеччина / Germany

Моя оцінка

(1.25)

Оцінка з untappd

(3.12)

 • Стиль

  Lager - Munich Dunkel

 • Алкоголь

  5.0%

 • Плотность

  12%

 • Штрихкод

  4015576050119

Сьогодні стартую з пива “St. Marienthaler Klosterbrau St. M Dunkel” від Privatbrauerei Eibau. Це темний лагер з 5.0% алкоголю. Як то не дивно, але на офіційній сторінці є опис того як самі броварі представляють своє пиво. Тому за подробицями від пивоварів гоу сюди, а я дегустувати.

St. Marienthaler Klosterbrau St. M Dunkel

Аромат ну м’яко кажучи не смачний. Ну чесно… в основі лежить присмак риби. Я не можу пояснити звідки він тут, але це дуже не звично і не смачно. Є ще трохи деревини і зовсім трохи солодкого присмаку. Ні яким лагером тут “не пахне”.

Піна має дрібнозернисту основу, але тримається всього секунд 10. Потім від неї майже нічого не залишається. Мала легкий коричневий відтінок. Тіло має насичений коричневий відтінок, чисте.

У смаку пива “St. Marienthaler Klosterbrau St. M Dunkel” начебто і є легка гіркота, і дуже солодкий післясмак, але чисто для мене, воно якесь пусте. Добре… старт ковтка точно пустий, а от наприкинці є солодко-кислий присмак. Ну і це як би все, що хочеться відмітити за це пиво. Воно не варто уваги, не витрачайте гроші.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Privatbrauerei Eibau” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.