Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Sour Beer – Pale Beer Aged in Wine Barrel Oct, 12, 2022

Untappd info

Sour - Other

Гуцульська крафтова броварня «Ципа»

My rating 3.75

Global raiting 0.00

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  10

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  Sour - Other

 • Цена

  2.41 y.e. за 0.33

Сьогодні в мене буде два пива в стилі Sour. Першим відкоркую “Sour Beer – Pale Beer Aged in Wine Barrel”. В описі до цього пива написано, що воно два роки витримувалось в бочці зпід червоного вина. Склад: вода, солод ячмінний світлий, солод пшеничний світлий, хміль, дріжджі.

Sour Beer - Pale Beer Aged in Wine Barrel

Яке в ароматі сухе вино – я не пам’ятаю, але в ароматі пива “Sour Beer – Pale Beer Aged in Wine Barrel” чудово простежується смак якоїсь ягоди. А якщо дати пиву постояти, то аромат становится більш схожий на варення або компот або щось таке. Але не смак солодкий. Сам по собі аромат яскравий і стійкий.

Піна мала середньо/дрібнозернисту основу. Білого кольору. Тримається секунд 20. Після чого від неї нічого не залишається. Також, давно не пам’ятаю пива с таким красивим кольором тіла. Чисте, кристально чисте, со світло-коричневим відтінком. Нагадує односолодовий віскі.

Як я вже казав, я не фанат і не можу адекватно оцінювати цей стиль. Мені здається цьому пиву не вистачає насиченності, наприклад, як в ароматі. Відчувається щось накшталт, вишні. А ближче до кінця ковтка, додається смак кісточки. Який, насправді залишається і в післясмаку.

Ну і що можу сказать, пиво не погане. Якщо любите пиво в цьому стилі, купіть, зкуштуйте.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Ципа” можна побачити тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні