Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Sitnan 12% svetly leziak

Pivovar Steiger /

Словаччина / Slovakia

Моя оцінка

(2.5)

Оцінка з untappd

(3.05)

 • Стиль

  Pilsner - Czech

 • Алкоголь

  5.0%

 • Штрихкод

  8588000080687

 • Цена

  0.97 y.e. за 0.5

Переді мною пиво від пивоварні Pivovar Steiger зі Словаччини, пиво “Sitnan 12% svetly leziak”. Це пиво зварене в стилі Czech Pilsner. На офіційному сайті є невеличке описання, але словацькою. До речі, написано, що пиво – переможець Першої пивної екстра-ліги. Не знаю що це, але звучить круто (могли би і лінку залишити що б почитати).

Sitnan 12% svetly leziak

Аромат чисто хмільовий, як на початку, так і через декілька хвилин. Смачно, стійко, непогано. Але тут з’являється велие але, я зробив вже декілька ковтків і не міг зрозуміти, що смак мені нагадує. Так ось у смаку присутній присмак якихось ліків. А вже потім цей присмак я відчув і в ароматі. Так, що в ароматі, що в смаку цей смак захований, але його можно відчути.

Шапка має білий колір, сходить швидко. Приблизно через хвилину від неї зовсім нічого не залишається. Тіло золотистого кольору, прозоре.

Ну і як я вже казав смак пива “Sitnan 12% svetly leziak” дуже схожий на смак якихось ліків. А в після смаку, взагалі просинається витамін С. Ну таке.

Ну а я згадую, що всі мої дегустації від пивоварні Pivovar Steiger зі Словаччини можна подивитися тут. А ось сторінок у ФБ я не найшов, так що всю останню інформацію про пиво і пивоварне можна дивитися на офіційному сайті.