Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Silk Road від BrewDog

Untappd info

IPA - New England / Hazy

BrewDog

My rating 3.25

Global raiting 3.69

 • Країна

  Шотландія / Scotland

 • Алкоголь

  6.5%

 • Горечь

  11

 • Стиль

  IPA - New England / Hazy

 • Штрихкод

  5056025454729

 • Цена

  1.41 y.e. за 0.33

Сьогодні присилають мені повідомлення і питають чи хороше пиво Silk Road від BrewDog. А так вийшло, що я не дегустував. Тому відразу вирішив виправити цю помилику. Тому сьогодні буде саме це пиво. Це NEIPA з 7.5 алкоголю. На офіційному сайті, достатньо добре представлена інфа по цьому пиву. Навіть є назви хмелю і солоду, котрі тут використовуються. Склад: вода, солодовий ячмінь, терфікована пшениця, дріжджі, солодовий овес, хміль, натуральний ароматизатор манго, натуральний ароматизатор лічі.

Silk Road від BrewDog

На перший ніс аромат сильний та яскравий. В якись момент аромат нагадав просто сік. Прикольно. Але чим довше пиво стоїть у боокалі, тим більше присмаку алкоголю проступає. Також треба відзначити, що аромат дійсно стійкий.

Піна мала середньозернову основу, білий колір. Тримається може з пів хвилини. Потім сходить до нуля. Тіло жовтого кольору, каламутне.

А от смак мене дуже розчарував. По-перше, пиво “Silk Road” від BrewDog прям дуже не збалансоване. І по-друге, аромат тут чітко ділиться на дві частини – це фруктова і алкоголь. І от саме алкоголь, тут доміную над усіма іншими присмаки. Ні, це пиво на один раз. Я би навіть сказав, що не варто купувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні BrewDog можна подивитися тут. А на офіційному сайті або ФБ сторінці можна слідкувати за життям пивоварні.