Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Senojo Vilniaus Tamsusis Aromatizuotas Alus

Untappd info

Spiced / Herbed Beer

Vilniaus Alus

My rating 3.5

Global raiting 3.22

 • Країна

  Литва / Lithuania

 • Алкоголь

  8.2%

 • Плотность

  15.5%

 • Стиль

  Spiced / Herbed Beer

 • Штрихкод

  4779020200344

 • Цена

  0.97 y.e. за 0.5

Сьогодні на дегустації пиво з Літви Senojo Vilniaus Tamsusis Aromatizuotas Alus від Vilniaus Alus. На офіційному сайті є опис цього пива, і до речі, там зазначено 7.5% алкоголю, хоча на моїй пляшці написано 8.2. Скалад: вода питна, солод ячмінний світлий, солод ячмінний карамельний, несолоджена сировина, хміль.

Senojo Vilniaus Tamsusis Aromatizuotas Alus

На перший ніс в ароматі відчувається вишневий присмак. Трохи додається терпкої гіркоти. Алкоголь є, але у ніс не б’є. Якщо дати пиву постояти, то додається присмак зіпсованного горіху, котрий трохи псує загальне враження.

Піна мала середньо/дрібнозернисту основу, жовтого відтінку. Тримається довго. Тіло має насичений коричневий відтінок. Злегка каламутне.

У смаку добре відчуваються три смаки – це вишня, солодкий присмак карамелі і наприкінці гірко-терпкий присмак від алкоголю. Прикольно. Більше б рівності та згладженності – було б супер. І ще одне, якщо спочатку смак просто вибухає, то ближче до кінця ковтка він якось згасає. У післясмаку проявляється терпкий горіховий присмак. Ціякаво, що у пиві Senojo Vilniaus Tamsusis Aromatizuotas Alus багато всього, але згладженності не вистачає.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Vilniaus Alus з Литви можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.