Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Sea of Dreams

Untappd info

Pale Ale - American

Neptune Brewery

My rating 4.0

Global raiting 3.68

 • Країна

  Англія / England

 • Алкоголь

  4.2%

 • Стиль

  Pale Ale - American

 • Штрихкод

  5065013574134

Ще одним пивом на сьогодні буде “Sea of Dreams” від Neptune Brewery з Англії. Зараз дуже піздно, щоб щось шукати в інеті, тому просто перейду до дегустації. І відразу відкривайте обережно – не знаю як у вас буде, но пиво в моїй банці, прям дуже добре йде верхом.

В ароматі присутній чистий ананасовий присмак. Якщо дати пиву постояти, то додається гіркий присмак, як від грейпфруту. Може ще є присмак манго, але це я вже прочитав в описі на офіціній сторінці, тому зараз напевно просто його шукаю в ароматі. Тримається аромат довго.

Як я вже писав, піни було дуже багато. Навіт у бокалі, вона має середньо/крупнозернисту основу. Колір білий. Тримається прям дуже довго. Виглядає на 5. Колір тіла нагадує, щось середнє, між персиковим соком, і соком від ананасу.

Як і ібіцяли, у смаку пива “Sea of Dreams” домінують тропічни фрукти. Тут точно є присмак ананасу, точно є солодкий присмак від манго. Під кінець ковтка, фрукти якось бліднішають, а на їх місце виходить, ну то чисто на мій погляд, гіркота від алкоголю (хоча тут всього і 4.2%). На мій погляд, цьому пиву не вистачає якоїсь завершенності. Добре, але не на п’ять.

Усі мої дегустаціх від Neptune Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.