Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Schwarzbier від Craft Beer Stories

Craft Beer Stories /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.57)

  • Стиль

    Schwarzbier

  • Алкоголь

    5.4%

  • Горечь

    27

Другим пивом буде Schwarzbier від домашніх броварів Craft Beer Stories. Купував це пиво ще на фестивалі домаiніх пивоварів пару тижнів тому, а може і бльше :). Я чесно сказати не пам’ятаю, розповідали мені щось броварі про це пиво чи ні, тому гоу дегустувати.

Schwarzbier від Craft Beer Stories

В ароматі, в основі, лежить присмак темного солоду. Якщо дати пиву постояти, то пробивається легкий присмак темного шоколаду. Сам по собі, аромат стриманий. В якийсь момен, я би сказав, що занад-то стриманий. Трохи кисло-бобового присмаку.

Піна мала середньозенисту основу, світло-коричневий відтінок. Але тримається не довго. Секунд 10 і від неї нічого не залишається. Тіло темного кольору. Якщо подивитися на світло, то нагадує розчину каву.

Перші ковтки мені здалися слабкими. Просто не вистачало смаку. Але пиво постояло, і таке враження, що почало розкриватися. Відчувається присмак солоду, трохи терпкості. Смак став більш насиченим, більш кавовим, більше терпким. У післясмаку додається легка кислинка. Пиво Schwarzbier від Craft Beer Stories вийшло не поганим. Більше рівності і буде топ.

Усі мої дегустації від Craft Beer Stories можна подивитися тут. А ні офіційній сторінці, а ні сторінки у соц мережах у броварів нема. Тому залишу тут посилання на untappd.