Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Saku Originaal by Saku Olletehas

Saku Olletehas /

Естонія / Estonia

Моя оцінка

(2.25)

Оцінка з untappd

(2.74)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  4.7%

 • Горечь

  15

 • Штрихкод

  4740019766233

 • Цена

  1.22 y.e. за 0.5

Сьогодні буду дегустувати пиво Saku Originaal від естонської пивоварні Saku Olletehas. На офіційному сайті є доволі обширний опис від маркетологів/пивоварів чого ж чекати від цього пива. Але саме цікаве, це то, що вони використовують власні півні дріжджі Saku. Ну і все :), гоу пробовать.

Saku Originaal by Saku Olletehas

На перший ніс в ароматі доволі багато солодкого. На мій погляд, аромат схожий на якусь цукерочку. І пиву треба до-о-о-овго стояти, щоб присмак хмелю був відчутніше ніж солодкий присмак. Тільки через декілька хвилин на перше місце, нарешті, виходить хміль. Запізно.

Піна мала білий колір, середньозернисту основу, але сходить доволі бистро. Приблизно, через півхвилини сходить 90% всієї піни. І залишається невиличке кільце по краю бокала. Тіло золотистого кольору, прозоре.

А ось скільки би не стояло пиво “Saku Originaal” в бокалі, у смаку відчивається солодкий присмак. Здавалося би, буває і гірше, але цей солодкий присмак затьмарює усе інше. І тільки у післясмаку гіркоста від хмілю відчувається добре. Я би не назвав це пиво лагером. Ну таке, купив, прпобовав і забув. Пиво на один раз.

Всі мої дегустації від пивоварні Saku Olletehas можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.