Україна / Ukraine ROOSTER від CastleHill Nov, 28, 2022

Untappd info

Belgian Tripel

CastleHill

My rating 3.5

Global raiting 3.75

 • Алкоголь

  8%

 • Горечь

  15

 • Стиль

  Belgian Tripel

 • Цена

  2.72 y.e. за 1 литр

Історія така 16 листопада у ФБ проходить новина, про нове пиво “ROOSTER” у “CastleHill”. І вже через пару днів я дегустував їх перше пиво (а по факту друге ;)) West Hill. Подивитися як самі пивовари представляють своє пиво можна тут, а я дегустувати.

ROOSTER від CastleHill

Цікава річ, якщо спробувати пиво носом, скажемо так, здалеку, то є і солодкувати булочний присмак, і насичені фрукти, ну і алкоголь також є. А от якщо спробувати занурити ніс до самого пива, то пиво стає більш терпким. Не смачно. Пиво не втрачає своєї сили навіть якщо постоїть у бокалі.

Піна мала середньо/дрібнозернисту основу, білий колір. Тримається пару секунд, після чого залишається ма-а-аленьке кільце по краю бокала. Тіло має насичений жовтий колір, з коричневим відтінком. Злегка каламутне.

Оцей терпкий присмак є і у смаку. Спешу, йде насичений фруктовий смак. Потім, десь всередені, з’являється ця терпкість, яка все псує. Ну і на прикинці ковтка, набирає сили алкоголь. На мій погляд, пиву ROOSTER від CastleHill невистачає сбалансованності.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “CastleHill” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у Фб можна слідкувати за життям пивоварні.