Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Rodenbach Alexander

Brouwerij Rodenbach /

Бельгія / Belgium

Моя оцінка

(4.5)

Оцінка з untappd

(3.96)

 • Стиль

  Sour - Flanders Red Ale

 • Алкоголь

  5.6%

 • Горечь

  9

 • Штрихкод

  5410583802574

 • Цена

  4.16 y.e. за 0.33

Продовжую дегустувати пиво від Brouwerij Rodenbach. Сьогодні переді мною їх Rodenbach Alexander. Хлопці взяли Rodenbach Grand Cru і додали до нього сік вишні. На офіційній сторінці пишуть, що пиво взяло 12 різних медалей по всьому світу. Прикольно, треба пробувати.

Rodenbach Alexander

В ароматі я би сказав, вишня не відчувається взагалі. Є стриманий кислий присмак і до нього додається присмак кісточки. Але якось ця “кісточка” швидко сходить, і залишається лише кислий, але стійкий присмак.

Піна мала дрібнозернисту основу з коричневим відтінком колір. Тримається довго. А коли таки сходить, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло каламутне, має коричнево-червоний колір.

Смак класний. Відчувається класичний кислий присмак. Він також стриманий як і в ароматі, але тут набагато краще відчувається вишневий писмак. Коли робиш ковток, то спочатку йде звичаний кислий присмак, але потім додається насичений вишневий присмак. Вони дуже класно поєднанні. У післясмаку додається щось солодке, і в якийсь момент, мені здалося, що тут є ще якась ягода. Пивом Rodenbach Alexander хочеться насолоджуватися.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Brouwerij Rodenbach можна подивитися тут. А на офіціній стрінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.