Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Rodenbach Grand Cru

Brouwerij Rodenbach /

Бельгія / Belgium

Моя оцінка

(4.25)

Оцінка з untappd

(3.65)

 • Стиль

  Sour - Flanders Red Ale

 • Алкоголь

  6.0%

 • Горечь

  35

 • Штрихкод

  54125032

 • Цена

  2.75 y.e. за 0.33

Другим пивом буде Rodenbach Grand Cru. Це Flanders Red Ale з 6% алкоголю, і як пишуть на офіційному сайті, за 2020 року це пиво вибороло з десяток різноманітних нагород. Які саме – можна прочести на офіційній сторінці.

Rodenbach Grand Cru

В ароматі відразу відчувається кислий присмак. Десь нагадує солодко-кислий вишневий присмак. Сам по собі аромат дуже насичений. Якщо не так занурявати ніс у пиво, а спробувати десь далі, то можна відчути цукрову булочку. Алкоголь не відчувається зовсім. Якщо дати пиву постояти, то можна ще відчути присмак горіху.

Піна мала середньозернисту основу, з легким коричневим відтінком, колір. Триматься, може з хвилину. Потім залишається невеличким кільцем по краю бокала. Тіло коричневого кольору, каламутне.

Смак пива Rodenbach Grand Cru мені нагадує вишневий компот. Тільки більш насичений, та зі смаком кісточки, відтієї вишні. Так, на першому місті тут, звичайно, також насичений кислий присмак, але вишня ту також є. О…. зробив ще декілька ковтків, і зараз, той гіркий присмак, нагадує мені присмак гранату.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Brouwerij Rodenbach можна подивитися тут. А на офіціній стрінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.