Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Чеська Республіка / Czech Republic Premium tmavy lezak 12 Nov, 28, 2022

Untappd info

Lager - Dark

Bohemia Regent

My rating 3.0

Global raiting 0.00

  • Алкоголь

    4.7%

  • Стиль

    Lager - Dark

  • Штрихкод

    8594045200119

Новий день, скоріш, новий вечір – нове пиво. Сьогодні на дегустації пиво “Premium tmavy lezak 12” від “Bohemia Regent” з Чехії. На етикетці цього пива намальовані 8 медалей (я думаю, шо то медалі :)). А от на офіційному сайті вказано лише дві і то срібло з бронзою. Але все одно молодці. Добре, гоу дегустувати.

Premium tmavy lezak 12

Ну як на мене, в ароматі є добра комбінація хмелю і темного солоду. При чому, аромат стартує з хмеля на першому місці, і плавно переходить у солод наприкінці. І найголовніше, аромат стійкий і навіть після кількох хвилин в бокалі, не втрачає своєї сили.

Шапка мала середньо/дрібнозернисту основу з коричневим відтінком. Тіло має темно-коричневий, з червоним відтінком, колір. Прозоре.

Пиво “Premium tmavy lezak 12” на початку має солодкий смак, далі трошки терпкості. На прикинці додається смачного солоду. Але серед цього є мінус – на мій погляд, усі ці смаки не збалансовані. Да і у після смаку, якось багато гіркоти, яка не вписується у загальний смак.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Bohemia Regent” можно подивитися тут. А на офіційному сайті можна слідкувати за життям пивоварні.