Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Premium Pilsner 5.0% від Harboes Bryggeri

Harboes Bryggeri /

Данія / Denmark

Моя оцінка

(2.25)

Оцінка з untappd

(2.85)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  5.0%

 • Штрихкод

  5701598038400

 • Цена

  0.79 y.e. за 0.5

Сьогодні на дегустації у мене пиво “Premium Pilsner 5.0%” від Harboes Bryggeri. На офіційнму сайті є невеличке описання того, як презентують своє пиво самі пивовари. На untappd оцінка всього 2.89. Склад: вода, ячмінний солод, ячмінь, вуглекислий газ, хміль.

Premium Pilsner 5.0% від Harboes Bryggeri

Аромат доволі стійкий. На всьому протязі, скільки пиво знаходиться у бокалі, аромат добре відчивається. Але є невеличке зауваження – якщо у самому початку ще добре відчувається хміль, то чим довше пиво стоїть у бокалі, тим сильніше солодкий (цукрова булочка) присмак вибивається вгору.

Піна малf середньозернисту основу, білий колір і тримається… ну як тримається – пару секунд і її нема. Тіло чисто золотистого кольору.

Перший ковток пива “Premium Pilsner 5.0%” здався мені дуже і дуже непоганим. Добре відxувався хміль. Ніяких домішок. Але чим більше я робив ковтків, тим більше становилося солодко-терпкого присмаку. Він неприємний. В кінці смак взагалі став водянистим. Ні, це пиво не варте уваги. Насолоджуватися таким пиво не можна.

А я нагадую, що всі мої дегустації з “Harboes Bryggeri” можна побачити тут. А на офіційній сторінці ви можете слідкувати за життям пивоварні.