Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Чеська Республіка / Czech Republic Prazan Svetly Lezak Jul, 19, 2023

Untappd info

Pilsner - Czech / Bohemian

Pivovar Liberec Vratislavice

My rating 3.0

Global raiting 3.23

 • Алкоголь

  4.8%

 • Стиль

  Pilsner - Czech / Bohemian

 • Штрихкод

  8594205450019

 • Цена

  0.95 y.e. за 0.5

Переді мною, ще один представник броварні Pivovar Liberec Vratislavice з Чехії пиво Prazan Svetly Lezak. На офіційному сайті нема цього пива, на untappd оцінка всього 3.23. Гоу дегустувати.

Prazan Svetly Lezak

І от знову, в ароматі той самий неприємний трав’янистий присмак. Ні це не аромат лугових трав – це саме скошеної, трохи прілої трави. А якщо дати постояти, то аромат став нагадувати просто застояну воду. Ну таке. Але якщо дати ще трохи постояти, то от зараз відчутний гіркий, легкий, стійкий та смачний хмільовий присмак.

Піни було відносно багато, але основна частина тримається не довго. Пів хвилини, і вона майже сходить. Потім від неї залишається лише невеличке кільце по краю бокала. Тіло золотистого кольору, чисте.

Смак пива Prazan Svetly Lezak доволі не поганий. Навскидь поки єдине чого йому не вистачає це рівності, та м’якисті у смаку. Відчувається терпкий, гіркий присмак. Але щось не так ближче до післясмаку. Таке враження, не впевненний, але, що використовуються якійсь “неякісні” складові. Получився брудний смак. Таке.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Prazan Svetly Lezak можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.