Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Porteris

Untappd info

Porter - Baltic

Svyturys

My rating 3.0

Global raiting 3.28

 • Країна

  Литва / Lithuania

 • Алкоголь

  6.9%

 • Плотность

  17.7%

 • Стиль

  Porter - Baltic

 • Штрихкод

  4770349228194

 • Цена

  1.30 y.e. за 0.5

Продовжую відкривати для себе пиво від Svyturys з Литви. Сьогодні буде пиво Porteris. На офіційній сторінці можна почитати як самі пивовари представляють своє пиво.

Porteris

Сказати, що аромат тут насичений? – ні. Відчувається легка солодка складова, і десь далеко трохи гіркого присмаку. Якось навіть, нудно. Але треба зауважити, що при 6.9% алкоголю, цей самий алкоголь не відчуваається. Згодом, коли пиво трохи постояло, додається карамель. Смачно, але її хотілося би відразу.

Тіло темного відтінку. Але якщо подивитися на світло, то присутній насичений червоний відтінок. Піна мала середньозернисту основу, коричневий колір. Але тримається не довго – секунд 10 і від неї нічого не залишається.

Смак пива “Porteris” нагадав мені смак якось дешевої шоколадної цукерки. Блін, ну 100% цукерка. Десь після середини ковтка, додається доволі сильний присмак алкоголю, який у свою чергу підкреслює “цукерку” у смаку. У післясмаку, окрім алкоголю, нема нічого. Я розчарований.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Svyturys можно подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.