Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Porter Leopolis

Театр пива «Правда» / Pravda Beer Theatre /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.5)

Оцінка з untappd

(4.04)

 • Стиль

  Porter - Other

 • Алкоголь

  7.9%

 • Горечь

  23

 • Плотность

  20%

 • Штрихкод

  2400000011224

 • Цена

  3.85 y.e. за 0.75

Другим пивом буде Porter Leopolis від Правди. Є маленька історія – моя сестра поїхала у Львів і питала чого мені звідти привезти. На тот момент, на офіціній сторінці було лише це пиво, котре я ще не пив. І от коли вона запропонувала щось привезти, я сказав давай це пиво. Але так сталося, що на тот день, броварі прибрали це пиво (воно просто закінчилося). Прикольно, що вони прибрали з сайту, а на полиці воно ще було. Тому вона купила і привезла мені. Дякую Тетянко.

Porter Leopolis

Аромат майже на всі 100% заповнюється ароматом кави. Смачної, смаженої кави. Якщо трохи взбовати, то в аромат додаються, зелені кавові зерна. Прикольно – але тут реальна чиста кава. Хоча в пиві і майже 8% алкоголю, цього самого алкоголю тут не відчувається.

Піна має дрібнозернисту основу, коричневй відтінок. Тримається довго, прям дуже довго. А коли таки починає сходити, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло насиченого чорного кольору, але якщо подивитися на світло, то пробивається червоний відтінок.

Якщо взяти так загалом, то смак пива “Porter Leopolis” я би описав так – це добре заверна кава з великою кількістю цукру. Сам по собі смак добре збалансований, алкоголь відчувається, але він стриманний, і більше підкреслює смак ніж заважає насолоджуватись пивом. У післясмаку пробивається кислий присмак, але він схожий на кислі сорти кави чим на щось “погане”.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Театр пива “Правда” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.