Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Porter Baltycki Wedzony

Untappd info

Porter - Baltic

Trzech Kumpli

My rating 4.5

Global raiting 4.01

 • Країна

  Польща / Poland

 • Алкоголь

  10.1%

 • Горечь

  40

 • Стиль

  Porter - Baltic

 • Цена

  5.56 y.e. за 0.5

У минулому пості написав, що вирішив відпочити від розливного пива і другим пивом на сьогодні буде саме розливне :). Справа у тому, що, якщо я не помиляюся, то у кожну третю суботу січня відзначається день Балтийського портеру. Цей стиль важко знайти серед українських пивоварів, тому сьогодні буде польське пиво Porter Baltycki Wedzony. Напевно треба зазначити, що портер українського виробництва є, але сьогодні за ним було дуже далеко їхати (15 км в одну сторону).

Porter Baltycki Wedzony

Добре… поїхали аромат. Хтось каже, що тут є лакриця чи карамелі. Але для мене тут спочатку був звичайний, але смачний чорний хліб, і коли пиво трохи постояло то аромат став нагадувати звичайний чорний шоколад. Непогано. До речі, алкоголь, не відчувається зовсім. Якщо ніс занурити до самого пива, аромат став нагадувати шоколадні цукерки з вишнею у алкоголі.

Піна мала дрібнозернисту основу, коричневий, може навіть мідний, відтінок. Коли осідає то ще залишається на стінках бокалу. Колір тіла нагадує колір насиченої заварної кави.

Пиво “Porter Baltycki Wedzony” має доволі приємний, збалансований смак. Стримана гіркота, трохи кислого присмаку, як, від іноді буває, від кави. Але насамперед – алкоголь тут добре захований. І може це чисто для мене, але ближче до кінця ковтка є невеличке провалля, котре дещо псує загальне враження. Ну а загалом це добрий портер, який варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Porter Baltycki Wedzony можна побачити тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.