Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Porter від Пивоварня Бартік May, 5, 2023

Untappd info

Porter - Other

Пивоварня Бартік

My rating 3.0

Global raiting 3.39

 • Алкоголь

  5.8%

 • Плотность

  15%

 • Стиль

  Porter - Other

 • Цена

  2.18 y.e. за 0.4

Другим пивом буде Porter від Пивоварні Бартік. На офіційному сайті, так само як на етикетці, броварі обіцяють карамельно-кавовий присмак, а також горіх в ароматі, та палений присмак солоду у смаку.

Porter від Пивоварня Бартік

В ароматі дійсно добре відчувається кавовий присмак. Але замість карамельного присмаку, мені здається тут смак стиглої сливи. Горіха, на мій погляд, також нема.

Піна мала крупно/середньозернисту основу. Тримається не довго, але у кінці залишається ще невеличким кільцем по краю бокала. Тіло чорного кольору, але якщо подивитися на світло, то пробивається коричневий відтінок.

Зробив ковток, і честно кажучи, мені здається пиво зіпсувалося. Хоча йому лише 2 дні. В основі лежить кислий присмак. Смак кави тут є, але на початку він забивається кислим присмаком,а на прикінці від нього залишається лише терпкий присмак.

Ну таке. Треба буде ще раз купити Porter від Пивоварня Бартік для порівняння. А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Пивоварня Бартік” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.