Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Pivnichna Saltivka Feb, 11, 2023

Untappd info

IPA - American

Пивна легенда

My rating 4.75

Global raiting 3.95

  • Алкоголь

    6.0%

  • Горечь

    55

  • Стиль

    IPA - American

Пару тижнів тому побачив пост (напевно у ФБ), що Пивна Легенда разом з BeerFreak.org зварили іпашку і назвали її Pivnichna Saltivka. Подумав, що я повинен спробувати це пиво. Знайшов бар у Харькові, де на крані стоїть це пиво. Зробив замовлення і от сьогодні буду його пробувати.

Pivnichna Saltivka

В ароматі відчувається карамельно-хмільовий присмак. Дуже добре поєднанні ці смаки. 6% алкголю не відчувається. Якщо дати пиву постояти, то аромат стає більш спокійним та рівним. Солодкий аромат відходить, і майже увесь смак заповнює чистий аромат хмелю. Смачно.

Піна трималася не довго. Пів хвилинки і від неї залишається тільки невеличке кільце по краю бокала. Тіло має колір, щось середнє між темно-жовтим та коричневим відтінками.

У смаку також є добра комбінація солодкого та гіркого присмаку. Карбонізація середня. Ближче до кінця ковтка, просинається трошки кислого присмаку. А у післясмаку залишається тільки смачний гіркий присмак. Як на мене, пиво “Pivnichna Saltivka” обов’язково варто спробувати. Поспішіть.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Пивна легенда” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.