Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Pechyvo від Litopys

Untappd info

Stout - Milk / Sweet

Litopys Brewery

My rating 3.75

Global raiting 3.92

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.5%

 • Горечь

  15

 • Плотность

  16.5%

 • Стиль

  Stout - Milk / Sweet

 • Штрихкод

  4820255650036

 • Цена

  1.36 y.e. за 0.33

Переді мною пиво Pechyvo від Litopys. І є цікава істрія, у першій дегустації до цієї пивоварні, я писав що самостійно сгоняв за цим пивом. Так ось, у той день я зловив штраф :) (перевищення швидкості). Не порушуйте правил. Повернемось до пива. Пиво зварено в стилі Milk Stout. Склад: вода, солод ячмінний, солод пшеничний, лактоза, хміль, дріжджі.

Pechyvo від Litopys

Блін, я витратив хвилин 15, не міг зрозуміти що для мене є в основі аромату. Зізнаюся, я навіть поліз в untappd, може по коментаріям би зрозумів. Хтось пише про бісквіт, хтось про каву, хтось просто про якусь випічку. Нічого такого нема в моєму бокалі. Основа, яка затьмарює майже все – це смак лікеру. І якщо я правильно пам’ятаю це Бейлиз.

Шапка мала середньозернисту основу, світло-коричневий колір. Повноцінно тримається біля хвилини, після чого ще залишається невеличким кільцем по краю бокала. Колір тіла, як колір міцної розчиної кави.

Який на смак Бейлиз я не пам’ятаю. Я взагалі не пам’ятаю звідки ця пляшка у мене. Но то таке. Смак пива Pechyvo від Litopys не схожий на аромат. Він, скажемо так, більш спокійний. На мій погляд, для цього пива нема основи. Є трішки кавового присмаку, чогось кислого (зовсім трішки), хмільовой гіркоти. Но все це йде якось на різних хвилях.

Ну а я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Litopys можна подивитися тут, а на офіційній сторінці ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.