Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Pear/ch

Untappd info

IPA - New England / Hazy

Kaplan Brewery

My rating 3.0

Global raiting 2.55

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  6.0%

 • Горечь

  35

 • Стиль

  IPA - New England / Hazy

Переді мною ще одне пиво, котре я купив ще на Фестивалі Домашніх Пивоварів. Зустрічаємо Pear/ch від Kaplan Brewery. Чесно кажучу я не можу пригадати навіть з якого вони міста, не кажучи щось про саме пиво. Тому відразу дегустувати.

Pear/ch

Перше, що хочется відмітити у цьому пиві – це колір пива. Він нагадує домашній персиковий компот. Може десь світліший, але дуже схожий. Піни було багато. Мала дрібнозернисту основу та білий колір.

Взагалі, я не фанат груш, тому не можу чітко сказати, є цей присмак в ароматі чи ні. Але персик тут є на 100%. Аромат стриманий, але й добре відчувається фруктова частина. Якщо дати пиву постояти, то на перше місце виходить трохи гіркого присмаку.

У смаку пива Pear/ch від Kaplan Brewery також відчувається персики (смак груш у моємо холодильнику інакший). Але є, щось накшталт фарби. По смаку так: спочатку фрукти, потім різко переходить у гіркий присмак, а за ним фарба. Не можу сказати, що смак збалансований, хочется більше м’якості.

Усі мої дегустації від Kaplan Brewery можна подивитися тут. Ну а так як поки що ані офіційного сайти, чи хоча б сторінку у ФБ нема, залишу тут посилання на untappd.

p.s. на етикетці написано, що ж Києва :).