Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Peach Milkshake IPA

Remeslo Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.28)

 • Стиль

  IPA - Milkshake

 • Алкоголь

  8.2%

 • Горечь

  5

 • Плотность

  21%

Другим пивом буде Peach Milkshake IPA від Remeslo Brewery. Я так розумію, що це нове пиво, тому що його ще немає на офіційній сторінці. Тому просто поїхали дегустувати.

Peach Milkshake IPA

Як зазначено на постері – в пиві 8.2 алкоголю. Але цього самого алкоголю не відчувається в ароматі зовсім. Тут відчувається лише присмак персику, який до речі, нагадує жвачку Турбо. Сам по собі, аромат дуже сильний. Прикольно, але як на мене, персик затмарює все інше, тут його забагато.

Піни також не було. Протрималася всього пару секунд. Після чого від неї нічого не залишається. Тіло жовтого кольору. Каламутне.

А от у смаку Peach Milkshake IPA, на відміну від аромату, вже пробиваєтсья присмак алкоголю. Так, в основі, все ж таки, лежить присмак персику, але в ароматі, алкоголь, чітко займає друге місце. Також присутній кислуватий смак, який десь там нагадує якусь цукерку. У свою чергу, цей присмак виходить на перше місце у післясмаку. Добре, але де присмаки іпахи?

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Remeslo Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можно слідкувати за життям броварні.