Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Null Komma Josef

Ottakringer Brauerei /

Австрія / Austria

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(2.65)

 • Стиль

  Non-Alcoholic Beer - Lager

 • Алкоголь

  0.5%

 • Плотность

  6.2%

 • Штрихкод

  90076527

Давно не було у мене безалкогольного пива. Тому сьогодні зустрічаємо пиво “Null Komma Josef” від Ottakringer Brauerei. Склад: вода, хміль, екстракт хмелю, ячмінний солод. До речі, на офіційній сторінці написано, що це перше безалкогольне пиво в Австрії. Прикольно.

Null Komma Josef

На перший ніс в ароматі відчувається доволі спокійний та рівний трав’янистий присмак. Згодом, коли пиво трохи постояло, в ароматі додається трошки солодкогоо присмаку. А ще згодом пробивається і я би сказав виходить на перше місце – кислий присмак. Спочатку аромат мені більше подобався.

А от піна тут прям топчик. Має дрібнозернисту основу, білий колір. Тримається супер довго, а ще й потім залишається на стінках бокалу. Тіло світло золотистого кольору, я би сказав злегка каламутне.

Смак пива “Null Komma Josef” від Ottakringer Brauerei напевно можна поділити на три частини. Спершу, йде приємний солодкий (цукрово-солодкий) присмак. Десь з середини його підміняє трав’янистий примсмак. А у післясмаку знову солодкий смак виходить на перше місце. Не знаю, може тому що на вулиці зараз +25, а пиво з холодильнику, але це пиво хочется допити. Мені сподобалось.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Ottakringer Brauerei можна подивитися тут. А на офіціній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.