Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Nevada

Hopster /

Україна / Ukraine

Оцінка з untappd

(3.62)

 • Стиль

  Pale Ale - American

 • Алкоголь

  4.7%

 • Горечь

  32

 • Плотность

  13%

 • Штрихкод

  4820265630110

 • Цена

  2.04 y.e. за 1 літр

Я знову з’їздив до Харкова. Привіз багато пива. І тому сьогодні буде пиво з міста Південне Харківської області. Зустрічаємо пиво Nevada від Hopster. Офіційний сайт поки що не працює, сторінку у ФБ вони не ведуть з 2021 року, тому просто гоу дегустувати. Склад: вода підготовленна, солод, хміль, дріжджі.

Nevada

На перший ніс в ароматі пробивається щось солодке, дуже схоже на цукрову булочку. Далі аромат залишається таким же солодким, але стає більш карамельним. Якщо дати пиву постояти, то до солодкого присмаку додається добра така гірка складова, а десь далеко, майже не помітна, терпка складова.

Піна мала середньозернисту основу та білий, з жовтим відтінком, колір. Але от тримається не довго – секунд 10 і від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло насиченого темно-жовтого кольору, може навіть коричневого відтінку. Злегка каламутне.

В основі пива Nevada від Hopster лежить кисло-солодкий присмак. Зараз чомусь нагадує мені саме карамельну цукерку. Десь з середини ковтка, додається гіркий присмак. І у післясмаку залишається тий самий, але більш згладженний, солодкого-гіркий присмак. Вийшло доволі не погано, можна спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Hopster можна подивитися тут. А на офіційній сторінці (якщо вона запрацює) чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.