Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Nadvechir’ya stout

Untappd info

Stout - Other

Litopys Brewery

My rating 4.0

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.5%

 • Горечь

  15

 • Плотность

  17%

 • Стиль

  Stout - Other

Два роки тому, я побачив пост, що в Київській області, є пивоварня Litopys Brewery. Побачив, з’їздив, прикупив (зловив штраф). І от днями я побачив пост у ФБ що вони відкривають свій перший тапрум. І давайте так – це далеко від мене, але це не зупинило мене. Заїхав, взяв пару літрів, задонатив на потреби ЗСУ і от сьогодні буде перше пиво на дегустації Nadvechir’ya stout. До речі, його ще немає на untappd.

В ароматі, на перший ніс, відчувається багато кави. БІльше нагадує звичайну розчинну каву, ніж свіжозмелену, але всеодно смачно. Навіть після декількох хвилин у бокалі, аромат залишається насиченним. Налив другий бокал, і зараз в аромат додається кислий присмак, як від звичайної кави.

Піна має дрібнозернисту основу, красивй коричневий відтінок. Тримається довго. А коли сходить то ще залишається на стінках бокалу. Тіло насиченого чорного кольору.

У смаку, при першому ковтку, відчуваються кавові зерни. За ним йде солодко-кислуватий присмак. Смак тримається довго. Солодкий присмак, до речі, нагадує, звичнау карамель. Згодом додається палений солод. Як на мене вийшло, не погано, але чисто для мене, не вистачає щільності.

Ну а я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Litopys можна подивитися тут, а на офіційній сторінці ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.