Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Monchshof Schwarzbier Apr, 27, 2023

Untappd info

Schwarzbier

Kulmbacher Brauerei

My rating 3.5

Global raiting 3.44

 • Алкоголь

  4.9%

 • Горечь

  12

 • Стиль

  Schwarzbier

 • Штрихкод

  4082100002104

 • Цена

  2.57 y.e. за 0.5

Передімною пиво “Monchshof Schwarzbier” від броварні “Kulmbacher Brauerei” з Німеччини. Офіціний сайт лише німецькою та італійською. Якщо знаєте ці мови, то зможете прочитати щось цікаве про це пиво. Я не знаю, тому йду дегустувати.

Monchshof Schwarzbier

Перше, що хочеться відмітити, це то що пиво не темне. Я би сказав, що воно напівтемне. Має коричневий відтінок. Злегка каламутне. Піна має добру дрібнозернисту основу. Коричневого відтінку. Тримається довго, а коли сходить, ще залишаєтсья на стінках бокалу.

Аромат, як на мене, дуже стриманний. Відчувається присмак темного солоду. Але він дуже слабкий. Також треба зауважити, що аромат стійкий. На bjsp пишуть, що може бути карамельний присмак. В моємо випадку його зовсім нема.

Зробив перший ковток Monchshof Schwarzbier, і що можу сказати – в основі лежить смак смаженного насіння. Прям на 100 відсотків. І тепер цей смак я став відчувати в ароматі :). Взагалі, смак як на мене, дуже слабкий. Так тут є солодовий присмак. Трохи терпкого присмаку, як від кави. У післясмаку відчувається солодкий присмак. Ну і ще раз, ось просто ковтаю слину і знову відчувається присмак смаженного насіння. Як на мене, броварі попали в стиль, але тримається пиво десь по краєчку.

А я нагадую, що умі мої дегустації від броварні Kulmbacher Brauerei можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у Фб можна слідкувати за життям броварні.