Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Milk Stout by Black Sheep

Black Sheep /

Англія / England

Моя оцінка

(3.25)

Оцінка з untappd

(3.53)

 • Стиль

  Stout - Milk / Sweet

 • Алкоголь

  4.4%

 • Штрихкод

  5024583008470

 • Цена

  2.5 y.e. за 0.5

Продовжую роширювати гегографію пивоварен. Сьогодні буде пиво Milk Stout від Black Sheep з Англії. На офіційній сторінці обіцяють багатий аромат ванілі з шоколадом. Гоу дегустувати.

Milk Stout by Black Sheep

На перший ніс аромат нагадую добре заварену каву. Є не погана комбінація кислого та гіркого смаків. Якщо дати пиву постояти, то до кави додається смак молочного шоколаду. Але ніякою ванілі тут нема.

Піна має дрібнозернисту основу. Тримається довго. Має коричневий відтінок. Тіло темного кольору, але якщо подвитися на світло, то присутній червоний відтінок.

А от смак Milk Stout від Black Sheep не схожий а ні на кави, а ні на молочний шоколад. Щось зі смаком не так. Начебто і є гіркий присмак, але він більше схожий на пересмажене насіння. Начебто є солодкий присмак, але нагадує якусь жахливу цукерку з дитинства. Десь наприкинці додається терпкий присмак. Ну таке. Пиво а один раз.

Усі мої дегустації від броварні Black Sheep можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.