Англія / England Milk Stout by Black Sheep Feb, 24, 2023

Untappd info

Stout - Milk / Sweet

Black Sheep

My rating 3.25

Global raiting 3.52

  • Алкоголь

    4.4%

  • Стиль

    Stout - Milk / Sweet

  • Штрихкод

    5024583008470

Продовжую роширювати гегографію пивоварен. Сьогодні буде пиво Milk Stout від Black Sheep з Англії. На офіційній сторінці обіцяють багатий аромат ванілі з шоколадом. Гоу дегустувати.

Milk Stout by Black Sheep

На перший ніс аромат нагадую добре заварену каву. Є не погана комбінація кислого та гіркого смаків. Якщо дати пиву постояти, то до кави додається смак молочного шоколаду. Але ніякою ванілі тут нема.

Піна має дрібнозернисту основу. Тримається довго. Має коричневий відтінок. Тіло темного кольору, але якщо подвитися на світло, то присутній червоний відтінок.

А от смак Milk Stout від Black Sheep не схожий а ні на кави, а ні на молочний шоколад. Щось зі смаком не так. Начебто і є гіркий присмак, але він більше схожий на пересмажене насіння. Начебто є солодкий присмак, але нагадує якусь жахливу цукерку з дитинства. Десь наприкинці додається терпкий присмак. Ну таке. Пиво а один раз.

Усі мої дегустації від броварні Black Sheep можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи на сторінки у ФБ можна слідкувати за життям броварні.