Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Milk Stout від Saga

Untappd info

Stout - Milk / Sweet

Saga

My rating 4.0

Global raiting 3.49

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  7.4%

 • Плотность

  19%

 • Стиль

  Stout - Milk / Sweet

 • Штрихкод

  4820195891070

Як я писав, у маленькому магазині біля дому, знайшов пиво від броварні Saga. Першим пивом було Sweet Stout. І от другим пивом буде “Milk Stout”. Цікаво, що на етикетці зазначено, що алкоголю тут 7.4% +- 1.0 (нічого собі розбіжність :)). Склад: вода, солод, лактоза, хміль, дріжджі.

Milk Stout від Saga

В основі аромату лежить молочний шоколад. Трохи додається ковових зерен. Алкоголь не відчувається зовсім. Клас. Аромат може не такий насичений, як хотілось би, але все одно смачний.

Піна мала середньозернисту основу. Красивий коричневий відтінок, але нажаль, тримається всього секунд 10. Після чого сходить до нуля. Тіло насиченого, темно-коричневого відтінку, чисте.

Перше, що хочеться відмітити, це те, що у смаку, так само як і в ароматі, алкоголь майже не відчувається. При першому ковтку, відразу відчувається молочний шоколад. Солодкий смак приходить від карамелькі. А ближче до кінця ковтка, так само як і у післясмаку, пробивається кисло-гіркий присмак. На мій погляд вийшло не погано, можна спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації можна подивитися тут. У торгівельної марки Saga поки немає офіційного сайту, тому залишу тут посилання на untappd.