Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Milk Stout від Nivka

Nivka /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.0)

 • Стиль

  Stout - Milk / Sweet

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  30

 • Цена

  3.18 y.e. за 0.33

Днями побував вже на третьому фестивалі домашніх пивоварів у Контейнері. Як вже стало традицією, я не пив :). Я просто набираю пива, а дегустую дома. За це я потім напишу окремо. А зараз переді мною Milk Stout від Nivka. Це буде перше пиво цієї броварні. Очікую чогось цікавого.

Milk Stout від Nivka

За такий збалансований та спокійний аромат окремо +1 до карми. На першому плані відчувається кавовий присмак, відразу за ним йде присмак темного шоколаду. Якщо дати пиву постояти, то пробиваються ще горіхи та трохи терпкого присмаку.

Піна мала коричнево-мідний відтінок, дрібно/середньозернисту основу. Але нажаль тримається всього пару секунд. Потім від неї нічого не залишається. Тіло темно-коричневого кольору.

А от смак пива Milk Stout від Nivka мене розчарував. Наскільки аромат був цікавий та збалансований, то смак – це просто розбавлена кава. Ні не так, спочатку просто йде солодкувата вода, і тільки десь у післясмаку додається трохи кавового присмаку. І головне, що карбонізація на нулі – просто як вода. Аромат норм, а от зі смаком треба ще працювати.

Усі мої дегустаі від броварні Nivka можна побачити тут. Поки що, ані сторінки у ФБ ані офіційної сторінки нема. Єдине як можна зв’язатися це інста.