Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Milk Stout від Файне Jan, 20, 2023

Untappd info

Stout - Milk / Sweet

Файне

My rating 3.0

Global raiting 3.41

 • Алкоголь

  6.3%

 • Горечь

  25

 • Плотность

  17%

 • Стиль

  Stout - Milk / Sweet

 • Штрихкод

  4820233340133

 • Цена

  1.03 y.e. за 0.33

Щось останнім часом українські пивовари випустили на ринок багато пива в стилі Stout. І сьогоднішній день не стане виключенням, в плані дегустації пива саме цього стилю. І так, зустрісаємо пиво “Milk Stout” від Файне зі Львова. Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.

Milk Stout від Файне

На перший ніс ароматі мені здався якимось брудним. Склалося таке враження, що пивовари викорастали неякісну воду. А от якщо дати пиву постояти, то в основі простежується кава. Далі по наростаючею йде карамельна складова. Але також є алкоголь, але він тут м’який і не заважає.

Піна мала середньозернову основу з коричневим відтінком. Тримається буквально пару секунд. Після чого від неї зовсім нічого не залишається. Тіло чорного кольору, але якщо подивитися на світло, то присутній червоний відтінок.

Чесно кажучи як для пива со стилем Stout та 6.3% алкоголю – воно дуже слабеньке і даже солодке. Я зрозумів, що воно мені нагадує – це якийсь енергетик. Відчувається терпкість від паленої кави, а також дуже солодкий присмак. Ну і десь на задньому плані трішки-трішки алкоголю. На мій погляд, це пиво не відповідає заявленному стилю.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Файне” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.