Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Mikki Brew Masai Foggy IPA Ep.05 Oct, 21, 2022

Untappd info

IPA - New England / Hazy

Волинський бровар

My rating 3.00

Global raiting 3.45

 • Алкоголь

  6%

 • Горечь

  40

 • Плотность

  15%

 • Стиль

  IPA - New England / Hazy

 • Штрихкод

  4820183001368

 • Цена

  1.61 y.e. за 0.33

Продовжую знайомитись з лінійкою пивоварні “Волинський бровар”. Сьогодні передімною стоїть пиво “Mikki Brew Masai Foggy IPA Ep.05”. Склад: вода, солод, вівсяні пластівці, хміль, дріжджі.

Mikki Brew Masai Foggy IPA Ep.05

Аромат пива більше нагадує апельсиновий сік. Напевно, навіть аромат апельсинового фрешу. Якщо дати пиву постояти то десь там починає вивольнятися хміль. Але він, скажімо так, йде більше осторонь від цитрувоої хвилі. Але через декілька хвилин гіркота просто затьмарює все інше. ЇЇ стає дуже багато.

Шапки не було зовсім. Тримається всього пару секунд, а потім швидко сходить. Колір тіла нагадує щось середнє між апельсиновим і лимонним фрешами.

Ну і смак пива “Mikki Brew Masai Foggy IPA Ep.05” повністю повторює аромат – тут також при першому ковтку добре відчувається чистий цитрусовий смак. Потім, просто навалює гіркота. Але вона також не сильно дружить з цитрусовим смак. Ну таке – нічого, але пиво явно не допрацьовано.

Усі мої дегустації від броварні “Волінський бровар” можна побачити тут. А на офіційному сайті можна стежити за життям броварні.