Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Meteor Pils

Brasserie Meteor /

Франція / France

Моя оцінка

(4.0)

Оцінка з untappd

(3.00)

 • Стиль

  Pilsner - Other

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  26

 • Плотность

  12%

 • Штрихкод

  3156140750231

Після невеличкої паузи, продовжую дегустувати пиво. Сьогодні стартую з французької броварні “Brasserie Meteor” і її пива “Meteor Pils”. На офіційній сторінці написано, що пиво отримало 17 різноманітних нагород. Що ж, круто, треба пробувати.

Meteor Pils

Буквально на самому початку в ароматі можна відчути щось солодке. Згодом, цей присмак тане, а на його місце виходить гіркота. Не скажу, що прям стійка, але доволі смачна.

Піна мала білий колір. Середньозернисту основу. Тримається зовсім трохи – секунд 10 і від неї нічого не залишається. Тіло золотистого відтінку. Прозоре.

Знаєте, чесно кажучи, я подивився на untappd середню оцінку цьому пиву, і я здивований – на зараз там стоїть 3.0. На мій погляд, тут добре відчутна хмільова складова. Може трохи терпкого присмаку. А так смак стійкий та збалансований. У післясмаку залишається невипираюча, але й сильна гіркота. На мій погляд доволі пристойний пілзнер. “Meteor Pils” – варто спробувати.

Усі мої дегустації від броварні “Brasserie Meteor” можна подивитись тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.