Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Meteor IPA

Brasserie Meteor /

Франція / France

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.39)

 • Стиль

  IPA - American

 • Алкоголь

  6.2%

 • Горечь

  40

 • Плотность

  14.8%

 • Штрихкод

  3156140750514

 • Цена

  2.88 y.e. за 0.5

Продовжую відкривати для себе пиво від французьської броварні “Brasserie Meteor”. Сьогодні буде пиво “Meteor IPA”. На офіціній сторінці зазначено, що за останні два роки, це пиво здобуло 3 медалі. Круто. Що ж – це (як зрозуміло з назви) пиво зварено у стилі IPA з 6.2 алкоголю.

Meteor IPA

Аромат нагадав мені присмак зеленого абрикоса чи персика. Але присутній ще й солодкий присмак. О, знаєте коли проходиш мимо цукровою вати, так от аромат саме такий. Алкоголь не відчувається. Не можу сказати, що аромат стійкий, пройшло може пів хвилини і він дуже сильно просів. Ніс треба занурити майже до самого пива, щоб знову відчути аромат. І до речі він вже не такий солодкий, як був.

Шапка мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається пару секунд, потім від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло насиченого жовтого кольору.

А от у смаку “Meteor IPA” присмак алкоголю не так добре захований як в ароматі. Він тут відчувається з першого ковтка. Також присутній гірко-кислуватий присмак. І ні, пиво не зіпсувалося, просто смак такий. До речі, він дуже нагадує зелену абрикосу. Прикольно. Якоїсь хвої чи ще щось такого, тут немає.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Brasserie Meteor” можна подивитись тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.

p.s. виявляється це перше пиво в стилі ipa з Франції за весь час дегустування. Дивно і круто