Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Maisel & Friends Jeff’s Bavarian Ale Oct, 28, 2022

Untappd info

Bock - Weizenbock

Brauerei Gebr. Maisel

My rating 3.5

Global raiting 3.58

 • Алкоголь

  7.1%

 • Горечь

  32

 • Стиль

  Bock - Weizenbock

 • Штрихкод

  40173726

 • Цена

  5.30 y.e. за 0.75

Переді мною пиво “Maisel & Friends Jeff’s Bavarian Ale” від Brauerei Gebr. Maisel з Німеччини. На офіційному сайті я нічого цікавого не знайшов, тому гоу пробовать.

Maisel & Friends Jeff's Bavarian Ale

Аромат наповненний фруктами, щось накшталт персиків. Але э невиличке але – це аромат забродивших персиків. Присутня, трішки, цукрова насолода. Ніякої гірчинки. Аромат рівний, але мені не сильно довподоби. І ще одне, відчувається, що аромат персиків швидко сходить, а от цукор залишається.

До речі, персиковий сік, або компот також самого кольору що це пиво. Трішки тімніше ніж жовтий. Тіло каламутне. Шапка мала сереньозернисту основу, красивий жовтий колір, тримається пів хвилинки. Потім від неї залишається невеличкі острівки.

А от смаком пива “Maisel & Friends Jeff’s Bavarian Ale” я розчарований. Справа у тому, що сам смак, скажемо так насиченність у смаку, відчувається тільки спочатку ковтка. В основі лежать фрукти. А от ближче до кінця, фрукти ховаються, а на перший план виходить смак кісточки. А у післясмаку ще і алкоголь просинається. Ну таке, мені не сподобалось, спробував і забув.

Усі мої дегустації від “Brauerei Gebr. Maisel” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.