Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Main Dunkles Weissbier

Red Cat Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(2.5)

Оцінка з untappd

(3.69)

 • Стиль

  Wheat Beer - Dunkelweizen

 • Алкоголь

  5.1%

 • Горечь

  12

 • Плотность

  12%

 • Штрихкод

  1480201379652

Продовжую відкривати для себе пиво від Red Cat Brewery. І сьогодні переді мною пиво “Main Dunkles Weissbier”. І знову окреме дякую, що броварі постаралися і добре та багато написали про своє пиво. Почитати, до речі, можна тут. Склад: вода питна, солод ячмінний, солод пшеничний, солод карамельний, хмелепродукти, дріжджі пивні.

Main Dunkles Weissbier

В ароматі, як писали десь в інтернетах, можна відчути банан. Але не свіжий, а саме в’ялений. Але тримається він не довго. Майже відразу, як налив у бокал, він став гаснути, а згодом взгалі зникає. Залишається лише легкий солодко-гіркуватий присмак, схожий на “зіпсований фрукт”

Піна мала крупнозернисту основу та білий, с жовтим відтінком, колір. Тримається зовсім мало. Здається, що навіть піна у кока-коли тримається довше. Тіло коричневого відтінку.

У смаку пива “Main Dunkles Weissbier”, десь там далеко, можна відчути присмак банану, який був в ароматі. Але його тут ще меньше, ніж там. Десь з середини, буквально на секунду, пробивається гіркий присмак. Вкінці ковтка, додається кислуватий присмак. Все. На мій погляд, з цим пивом у стиль не влучили. Більше нагадує, якийсь квас або ще щось таке.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Red Cat Brewery можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.