Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Maccabee

Tempo Beer Industries Ltd /

Ізраїль / Israel

Моя оцінка

(2.5)

Оцінка з untappd

(2.87)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  5.0%

 • Штрихкод

  7290008464475

 • Цена

  2.68 y.e. за 0.5

Переді мною ще одне пиво привезенне чарторним рейсом з Ізраїлю. Зустрічаємо Maccabee від Tempo Beer Industries Ltd. На офіційній сторінці є опис того, як самі броварі представляють своє пиво. За подробицями туди, а я дегустувати.

Maccabee

В ароматі кислувато-трав’янистий присмак, трохи хмільової складової. Якщо дати пиву постояти, то аромат стає більш солодким. Зараз нагадує цукерку. О… точно, тут ще є вітамін С. Якщо трохи взбовтати, то знову пробивається гіркий, хмільовий присмак, але знову ж таки, тримається не довго.

Піна мала середньозернисту основу та білий колір. Але основа її частина тримається не довго, секунд 10 і від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. А от вже то кільце тримається довго. Тіло золостиго кольору, прозоре.

На мій погляд, пиво Maccabee від Tempo Beer Industries Ltd, не може вийти на “свій топ”. Десь до середини ковтка, воно ще нарощує смак. Але цього недостатньо, хочеться більше. Потім, смак швидко згасає. Також відчувається кисло-солодкий присмак. Гіркоти майже нема. Чесно кажучи – таке, спробував і забув.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Tempo Beer Industries Ltd можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можна слідкувати з життям броварні.