Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Lunar Strain Sep, 30, 2023

Untappd info

IPA - Rye

FatFox

My rating 3.75

Global raiting 3.90

 • Алкоголь

  6.6%

 • Горечь

  58

 • Стиль

  IPA - Rye

 • Цена

  3.18 y.e. за 0.33

Розпочинаю велику серію пива від домашніх пивоварів. І першим буде пиво Lunar Strain від FatFox. Lunar Strain – це дебютний студійний альбом гурту In Flames. Не погана музика :). У пивоварні немає ані офіційного сайту, ані хочаб сторінки у соц мережах, тому дізнатися щось цікаве про пиво чи пивоварню немає де. Але то таке. Склад: вода, солодячмінний, солод житній, хміль, дріжджі.

Lunar Strain

На перший ніс аромат насичений та рівний. Чітко відчувається смак манго в поєднанні з легким присмаком апельсину. Якщо дати пиву постояти, то до аромату додається гіркий присмак.

Піни майже не було. Мала середньозернисту основу, білий колір, і на жаль тримається всього пару секунд. Потім від неї немає навіть натяку. Тіло світло-жовтого відтінку. Каламутне.

Наскільки аромат насичений, солодкий та фруктовий, настільки у смаку майже немає цих присмаків. Є багато кислого присмаку, схожого на нестиглий апельсин. А ще він схожий на вітамінку С (пам’ятаєте оці жовтенькі, круглі, маленькі “цукерки”). Додати б трохи солодкого присмаку з гірчинкою і буде топчик. Якщо буде інша версія цього пива – варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні FatFox можна подивитися тут. Ну так як у пивоварів поки що немає офіційного сайту залишу тут посилання на untappd.