Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Lollipop Apr, 14, 2023

Untappd info

Sour - Smoothie / Pastry

Remeslo Brewery

My rating 3.75

Global raiting 3.81

 • Алкоголь

  8.2%

 • Горечь

  5

 • Плотность

  21%

 • Стиль

  Sour - Smoothie / Pastry

Сьогодні на дегустації буде Sour, пиво Lollipop від Remeslo Brewery. Склад: вода, солод світлий, солод пшеничний, хміль, пластівці вівсяні, сік малиновий, сік гранатовий, сік журавлинний, лактоза, зефір.

Lollipop

Аромат більше нагадує аромат полуничного компоту. Хоча її у складі і нема, але в ароматі вона є. Якщо взяти так… взагалі, то аромат нагадує звичайний компот. Якщо дати пиву постояти, то фруктовий присмак відходить на другий план, а на його місце йде гіркий присмак. І такого сильного алкогольного аромату нема. До речі, занурив ніс майже до самого пива, і от зараз дуже добре відчувається сік гранату.

Я зрозумів, який колір нагадує мені тіло. Коли пензлик, після фарбування, почистити в банці з водою, при чому ви малювали різними кольорами, то колір буде майже такий самий. Тільки трохи більше з червоним відтінком.

У смаку нема того кислого присмаку, який притаманний sour. Смак пива “Lollipop” стартує зі смачного солодкого присмаку. А от десь з середини пробивається гіркий смак. Дуже схожий на кісточку від гранату. Прикольний смак. Десь у післясмаку відчувається алкоголь.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Remeslo Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можно слідкувати за життям пивоварні.