Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Krombacher Hell

Untappd info

Lager - Helles

Krombacher Gruppe

My rating 2.5

Global raiting 3.26

 • Країна

  Німеччина / Germany

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  13

 • Стиль

  Lager - Helles

 • Штрихкод

  4008287911213

Сьогодні стартую з пива Krombacher Hell. Це пиво можна знайти, напевно, в кожному магазині міста, але чомусь тількі сьогодні я вирішив залишити відгук про це пиво. Цікаво, що наскільки добре зробленний сайт, а от опису сьогоднішнього пива я не знайшов. Тому гоу просто дегустувати.

Чесно скажу, чомусь думав, що це звичайний “ширвжиток”. А тут ні, є і насичена гіркота, є і трав’янистий присмак. На задньому плані є легкий солодкий присмак. Якщо дати пиву постояти, то в ароматі, спочатку, зникає усе окрім гіркоти, а потім, може за хвилину, аромат стає просто ніяким.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається може пів хвилинки, секунд 40, після чого від неї залишається тільки невеличкі острівки. Тіло золотистого відтінку, чисте.

У смаку пива “Krombacher Hell” доволі багато солодкого присмаку, який йде на всьому протязі ковтка. Ніякої гіркоти тут немає. Хотів би я сказати, що є хоча б трав’янистий присмак, але і його тут майже немає. Всі 100% смаку – це цукрова насолода. Ну таке собі. Сподівався буде краще. А ще, зробивши пару ковтків, у смаку додався терпкий присмак. Ні… спробував і забув.

А я нагадую, що усі мої дегустації від “Krombacher Gruppe” можна подивитися тут. А на офіціній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.