Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Lend Lease

Дідько Brewing Co. /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(4.02)

 • Стиль

  Strong Ale - Other

 • Алкоголь

  10.0%

 • Горечь

  50

 • Плотность

  21%

 • Цена

  2.45 y.e. за 0.33

Сьогодні на дегустації буде пиво Lend Lease від Дідько Brewing. Цікаво, що на офіційному сайті написано, що пиво з димком паленого листя. Ну по-перше, наскільки я знаю, дим паленого листя шкідливий, по-друге цей запах має неприємний аромат. Так що опис такий собі сумнівний.

Lend Lease

Ну, як на мене, аромата паленого листя тут нема. На перший ніс є фарба. Вона заповнює майже 100% аромату. Але якщо дати пиву постояти, то до фарби додається солодкий присмак. Трохи кислого присмаку. От зараз аромат крутий. Алкоголь не відчувається зовсім.

Шапка має середньозернисту основу з коричневим відтінком. Тримається довго та ще й залишається невеличким кільцем по краю бокала. Тіло має насичений коричневий відтінок, злегка каламутне.

А от смак пива “Lend Lease” виявився… не знаю як правильно сказати, якимось сумнівним. Справа у тому, що на скільки насичений та цікавий аромат, настільки смак простенький. Присутній кислий присмак , трохи гіркого смаку. Або пиво зіпсувалося (термін придатності у нормі), або до заявленного стилю воно не дотягує.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Дідько Brewing Co. можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.