Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Lapin Kulta

Untappd info

Lager - Pale

Hartwall

My rating 2.5

Global raiting 2.65

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.2%

 • Горечь

  18

 • Стиль

  Lager - Pale

Переді мною перше пиво з Фінляндії, яке я буду дегустувати. Зустрічаємо пиво “Lapin Kulta” від Hartwall. Цікавий момент, на офіційній сторінці не можна переключитись на англійську, а от фінська, як виявиось, ні на що не “схожа”. Вибачте :). Тому дізнатися щось цікаве від броварів про це пиво, я не можу. Знаю лише, що це лагер з 5.2% алкоголю.

Lapin Kulta

Аромат мені здався не смачним. Сильний присмак, скошеної, запрілої трави. Якщо дати пиву постояти, то гіркий присмак, стає більш рівний, більш хмільовим. Десь там далеко присутній ще терпкий присмак.

Піни майже не було. Протрималась всього пару секунд. Мала білий колір та середньозернисту основу. Тіло насиченого жовтого кольору, прозоре.

Ну істосовно смаку пива “Lapin Kulta”, по-перше, цьому пиву не вистачає балансу. Смак якось повільно розгоняється. По-друге, смак, ну відверто так кажучи, якийсь дивний – відчувається гіркота, трохи лежалого горіху. І все це на фоне кислого (не зіпсованого) смак. Ну ні, більше я це пиво не куплю.

Усі мої дегустації від броварні “Hartwall” можна знайти тут. А на офіціній сторінці чи у на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.