Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

L’Angelus Triple від Brasserie Lepers

Brasserie Lepers /

Франція / France

Моя оцінка

(4.25)

Оцінка з untappd

(3.52)

  • Стиль

    Belgian Tripel

  • Алкоголь

    8.0%

  • Горечь

    20

Другим пивом стає L’Angelus Triple від Brasserie Lepers з Франції. Це Belgian Tripel з 8.0% алкоголю. З цим пивом буде нова корка у мої колекцію. Зараз майже друга година ночі, тому гою відразу дегустувати.

L'Angelus Triple від Brasserie Lepers

Який же тут класний аромат. Ще тільки, коли починав відкривати, і пиво зробило так п-с-с-с, то відразу відчутно було аромат стиглих, солодких фруктів. Якщо занурити ніс майже до самого пива, то можна відчути легкий присмак алкоголю. Пиво трохи постояло, і зараз мені здається в ароматі присутні якійсь ягоди, накшталт, агрус. Але є й ще трохи легкого гіркого смаку. Прикольно.

Піна має білий відтінок, дрібно/середньозернисту основу. Тримається довго, а коли починає сходити, то ще й залишається на стінках бокалу. Тіло золотистого кольору, злегка каламутне.

Не дивлячись, що у пиві “L’Angelus Triple” від Brasserie Lepers цілих 8.0% алкоголю, цих самих 8.0% майже не відчувається. Спочатку йде смачний персиковий компот, може десь недостиглих персиків, але все одно смачно. В якийсь момент, пробивається трохи кісточки від того самого персику. У післясмаку трохи гірчить, пробивається кислуватий присмак та приправи. Як на мене добрий предтавник свого стилю. Варто спробувати.

Усі мої дегустації від броварні “Brasserie Lepers” можна почитати тут. А на офіціній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.