Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Lagunitas IPA

Untappd info

IPA - American

Lagunitas Brewing Company

My rating 4.0

Global raiting 3.70

 • Країна

  США / USA

 • Алкоголь

  6.2%

 • Горечь

  51

 • Стиль

  IPA - American

 • Штрихкод

  0723830000100

 • Цена

  2.60 y.e. за 0.33

Нарешті я дістався до пива від броварні Lagunitas Brewing Company. Переді мною пиво Lagunitas IPA. Цікаво, що на початку 2010 ця пивоварня входило до топ 5 крафтових броварен в Америці. Круто, але то все таке, потім якось почитаю і напишу про цю броварню. А зараз дегустувати пиво.

Lagunitas IPA

Який же тут крутий аромат. Відчувається гіркота від цитрусових, щось солодке, трохи трав’янистого присмаку, десь навіть квіти. Але тут є один маленький мінус – аромат не тримається довго. Через пів хвилини, від нього залишається лише той присмак трави.

Піна мала білий колір з жовтим відтінком, дрібнозернисту основу і тримається довго. Тіло насиченого жовтого-коричневого кольору, чисте.

У смаку пива Lagunitas IPA також відчувається гіркий присмак. Але на відміну від аромату, тут немає натяку на солодкий присмак. Більш того, цей гіркий присмак, нагадує нестиглий апельсин. А у другій частині ковтка, додається характерний кислий присмак, як від нестиглого цитруса. Як на мене, ця іпашка набагато краща ніж більшість інших, але аромат трохи б стійкіший, а зі смаку прибрати б цей кислий присмак.

Усі мої дегустації від броварні Lagunitas Brewing Company можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.