Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Lager 11 нефільтроване

HEMING Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.25)

Оцінка з untappd

(0.00)

 • Стиль

  Pilsner - Czech

 • Алкоголь

  4.9%

 • Горечь

  30

 • Плотность

  11%

 • Штрихкод

  4820267130038

 • Цена

  2.18 y.e. за 0.33

Продовжую відкривати для себе нове пиво та нові броварні. Цього разу буде броварня з Мукачева “HEMING Brewery” з пивом “Lager 11 нефільтроване”. Офіційного сайту у хлопців поки що нема, тому усі деталі, напевно, зможете знайти на сторінці у ФБ. Склад: вода, ячмінний солод, хміль, дріжджі. Як вказано на етикетці солод, хміль, дріжджі чеські.

Lager 11 нефільтроване

На перший ніс в ароматі багато гіркоти від хмелю та ніякого солодкого присмаку чи чогось іншого, що могло б заважати носолоджуватися ароматом. Але якщо дати пиву постояти, аромат стає брудним – то в ньому проявляється аромат дерев’яного стола, то, відверто кажучу, мила. Так, пиво не втрачає своєї сили, але зараз аромат мені не подобається.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається близко хвилини, після чого від неї зовсім нічого не залишається. Тіло золотистого кольору та злегка каламутне.

Перший ковток був дуже насиченим, рівним та смачним. Але чим більше я роблю ковтків, тим більше кислого та терпкого присмаку стає помітним. Вони йдуть якось окремо. А от післясмак гіркий, дещо сухий, приємний та знову смачний. Не можу сказати, що я враженний, але коли знову буду на Закарпатті то знайду і снова вип’ю Lager 11 нефільтроване від HEMING Brewery.

Усі мої дегустації від HEMING Brewery можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.