Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

King Arthur

Red Cat Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.25)

Оцінка з untappd

(4.16)

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Алкоголь

  8.4%

 • Горечь

  50

 • Плотность

  23%

 • Штрихкод

  2000055401744

 • Цена

  3.0 y.e. за 0.33

Може пів року тому, а може і раніше, я купив три пляшки пива від Red Cat Brewery. Це були King Arthur With Vanilla, King Arthur With Coffee і просто King Arthur. Перші два я випив. І от настав момент щоб закрити для себе цю серію. Хоча пишуть, що є пиво з горіхами. Але це буде потім. Тому сьогодні буде останній/передостанній представник цієї лінійки. Зустрічаємо King Arthur. Це Imperial Stout з 8.4 алкоголю.

King Arthur

Аромат чомусь нагадав мені смак карамельної цукерки з кавою. Добре, але поруч з цим присмаком йде якийсь незрозумілий терпкий присмак. Якщо взбовтати пиво та занурити ніс до самого пива відчутний алкогольний присмак.

Піна мала дрібно/середньозернисту основу. Чудовий мідний відтінок. Нажаль, тримається може з пів хвилини, після чого залишається невеличким кільцем по краю бокала. Тіло насиченого чорного кольору, але якщо подивитися на світло, то присутній червоний відтінок.

Смак пива King Arthur від Red Cat Brewery – це чудове поєднання кавового, чорного шоколаду та присмаку лакриці. Чим більше роблю ковтків тим більше саме лакриці стає у смаку. Прикольно. Як на мене це смачне пиво, котре варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Red Cat Brewery можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.