Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine King Arthur Aug, 28, 2023

Untappd info

Stout - Imperial / Double

My rating 4.25

Global raiting 4.15

 • Алкоголь

  8.4%

 • Горечь

  50

 • Плотность

  23%

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Штрихкод

  2000055401744

Може пів року тому, а може і раніше, я купив три пляшки пива від Red Cat Brewery. Це були King Arthur With Vanilla, King Arthur With Coffee і просто King Arthur. Перші два я випив. І от настав момент щоб закрити для себе цю серію. Хоча пишуть, що є пиво з горіхами. Але це буде потім. Тому сьогодні буде останній/передостанній представник цієї лінійки. Зустрічаємо King Arthur. Це Imperial Stout з 8.4 алкоголю.

King Arthur

Аромат чомусь нагадав мені смак карамельної цукерки з кавою. Добре, але поруч з цим присмаком йде якийсь незрозумілий терпкий присмак. Якщо взбовтати пиво та занурити ніс до самого пива відчутний алкогольний присмак.

Піна мала дрібно/середньозернисту основу. Чудовий мідний відтінок. Нажаль, тримається може з пів хвилини, після чого залишається невеличким кільцем по краю бокала. Тіло насиченого чорного кольору, але якщо подивитися на світло, то присутній червоний відтінок.

Смак пива King Arthur від Red Cat Brewery – це чудове поєднання кавового, чорного шоколаду та присмаку лакриці. Чим більше роблю ковтків тим більше саме лакриці стає у смаку. Прикольно. Як на мене це смачне пиво, котре варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Red Cat Brewery можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.